semiš a kůže

DC 24/7 Vám vyčistí celou řadu oděvů z kůže či semiše, včetně sak, obleků, kabátů, vest, sukní, kalhot, rukavic a kabelek.

laundry

Od hedvábného povlečení, přikrývek a všeho mezi tím, všemu věnujeme náležitou péči. Náš premium servis Vám prádlo dokonale složí a prádlo voní svěžestí a čistotou. Vám stačí uklidit ho do skříně.

košilový servis

Vaše košile prochází precizní ruční prací. Ať už dáváte přednost mít košile složené nebo vyvěšené, naškrobené nebo nenaškrobené, nabízíme nejlepší kvalitu. Zakázky přijímáme již od jednoho kusu.

žehlení

Provádíme vysoce kvalitní žehlení Vašeho prádla, ať již u nás zároveň perete, nebo jen potřebujete, aby za Vás někdo vyžehlil hromadu prádla. Za dostupné ceny Vám pak zbyde více času pro Vaše atributy.

svatební šaty

Víme, že chcete aby Vaše svatební šaty vypadaly naprosto perfektně - ať už pro Vás, či budoucí generace. Náš speciální program čistění svatebních šatů a večerních rób Vám zajistí, že jejich původní stav vydrží po mnoho let. Naše ruční péče kontroluje kvalitu čištění a samozřejmostí je zabalení do kvalitního ochranného obalu.

chemické čištění

Naše chemické čištění poskytuje vysoce kvalitní péči pro zachování tvaru a druhu Vašeho oblečení, zabraňuje smršťování a deformaci u obleků a všech jemných tkanin. Ujišťujeme Vás, že Vaše prádlo je v dobrých rukou, a budete spokojení s naší kvalitní a přátelskou službou.

opravy

Jsme schopni zajistit celou řadu oprav a změn na Vašem oblečení a vybavení domácnosti. Od zkrácení kalhot po zapošití záclon bude DC 24/7 doslova šitá na míru Vašim potřebám!

outdoor textilie

Vašemu outdoorovému vybavení zajištujeme hloubkové čištění pro zbavení roztočů, apretaci oděvu a impregnaci. Oděv se tak stává více odolný proti přírodním vlivům, prachu a smogu.

doprava

Nabízíme širokou škálu služeb dostupných pro všechny naše zákazníky, ať už je to expresní čištění, žehlení košil nebo opravy oděvů. Zakázku u Vás vyzvedneme a zase Vám ji zdarma po celé Praze přivezeme. Platí při objednávkách nad 1500,- Kč.